In Stock

Zhele, LIRI - 180gr

1.60 
8.89  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14161-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Emri i produktit: Zhele Bonbone

Përbërës : Sheqer, glykoze, agar, limontos (E 330), uje, arome.

Neto pesha: 180 gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.18 kg