In Stock

Waffy Limon, LIRI - 180gr

0.99 
5.50  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14139-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërës : Miell gruri, yndyre te hidrogjenizuar bimore, sheqer, dekstroze, hirre ne pluhur, qumesht pluhur, limon, kakao pluhur, emullgator, soje lecitini, adetiv per shtimin e brumit, kripe.

Neto pesha: 180 gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.18 kg