In Stock

Waferia Qokolladë, LIRI – 200gr

1.31 
6.55  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14145-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Emri i produktit: Waferi Chocolate 200gr

Përbërës : Shtresa e qokollates, miell gruri, yndyre te hidrogjenizuar bimore, sheqer, pluhur qokolate, yndyre, soje gruri, kripe, regullatori aciditet, emullgator soje lecitin.

Pesha Neto: 200gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l