Ska në stok

Waferia Kafe, LIRI – 200gr

1.49 
7.45  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 14146-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Emri i produktit: Waferia Kafe 200gr

Përbërës : Miell gruri, yndyre te hidrogjenizuar, bimore, sheqer, dekstoze, hirre pluhur, qumesht pa yndyre pluhur, pluhur kakao me yndyrna te zvogeluara, kafe, qumshet ne pluhur, emullgator, soje lecitin, adetiv per shtimin e brumit, kripe.

Pesha Neto: 200gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l