In Stock

Waferi me qumësht, Liri - 200gr

1.19 
5.95  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14148-10 Kategori: ,

Përshkrim

Emri i Produktit: Waferia me qumesht

Përbërësit: miell gruri, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, sheqer, qumësht pluhur, aromë vanilje, lecitinë soje.

Pesha Neto: 200gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

 

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l