In Stock

Wafer me lajthi, Liri - 180gr

0.99 
5.50  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14143-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: Miell gruri, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, sheqer, dekstrozë, hirrë pluhur, qumësht pluhur, lajthi, kakao pluhur, emulsifikues, lecitinë soje, brumë i shtuar, kripë.

Neto pesha: 180 gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.18 kg