Ska në stok

Vitamina Natyrale D3, 1000 I.E.

19.95 

S’ka stok

Numri i artikullit: 70200-10 Kategori:

Përshkrim

Karakteristikatpër muskujt, kockat dhe sistemin imunitar doza të larta vegane 1000 IU (25 µg) për pikë 100% shije natyrale të këndshme të lëngshme vitaminë D3 vaj ulliri ekstra të virgjër organik i lehtë për tu marrë me dozë të lehtë përmes pipetës me cilësi të lartë të vitaminës D3 të prodhuar në Gjermani ideale për vjeshtënInhalt (Flasche):1750 pika | 1000 I.E. | 50 mlKërkesa ditore:1 pikë / ditëKoha e konsumit:të paktën 6-12 muaj