In Stock

Vita Keks, Minex – 600gr

1.90 
3.17  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 21107-10 Kategori: ,

Përshkrim

Lënda bazë: Miell gruri, sheqer, yndyrë bimësh (Biscuitinë), sheqer invert, preparat për ardhejn e brumit (E500,E 503), kripë, aromë, hirrè pluhur, lecitinë soje, qumshtë pluhur. Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.
Info mbi alergjitë: Ky product përmban gluten dhe sojë.

Informacion shtesë

Peshë 0.6 kg