Ska në stok

Narezak Gjedhi, Uka - 200gr

1.19 

S’ka stok

Numri i artikullit: 60333-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: viçi (60%), ujë, yndyrë vegjetale (yndyrë palme, vaj palme), niseshte misri, proteina soje, kripë tryeze, erëza, ekstrakte erëzash, dekstrozë, emulsifikues E450, antioksidant E316, ruajtës E250. Mund të përmbajë gjurmë gruri, veze, qumështi dhe selino.

Vlerat ushqyese për 100g:

Vlera kalorifike 957 kj / 230 kcal

Yndyra: 18g prej të cilave është e ngopur

Acidet yndyrore: 7.9g

Karbohidratet: 5.1 g të tij

Sheqer; 0.5g proteina: 12g

Kripë: 1.9g.