In Stock

Gullash, Uka - 200gr

1.79 
8.95  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 60334-10 Kategori: ,

Përshkrim

Gulashi i viçit është një vakt i gatshëm. Ngroheni në nxehtësi mesatare para se ta shërbeni.

Përbërësit: ujë, viçi i zier (30%), yndyrë viçi, koncentrat domate, miell gruri, erëza, kripë tryeze, sheqer, uthull raki, përmirësues i shijes (glutamate monosodium). Mund të përmbajë gjurmë veze, soje, qumështi dhe fara selino dhe sinapi.

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l