Ska në stok

Tranguj, Eurofood – 680gr

2.39 
3.51  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 20114-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërës:Kornishona, ujë, acid acetik, kripë, sheqer, erëza. Pasterizuar. Pa konzervues. Të ruhet nga lagështia dhe në vende të errëta. Pas hapjes të mbahet në frigorifer. Prodhuar në Kosovë.

Informacion shtesë

Peshë 0.68 kg