In Stock

Tofella Mollë, LIRI – 90gr

1.19 
13.22  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14124-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Produktname: Tofella Apfel 100g

Inhaltsstoffe: Weichbonbons (91%), Zucker, Glukose, Butter, Geliermittel, Arabica-Gummi, Maltodextrin, Kaliumsorbat, Carbonat, Zitronensäure, Sojalecithin. Füllung: (9%) Dextrose, Glucose, Zucker, Glycerin, Pektin, Apfelaroma, Magnesium.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.09 kg