In Stock

Sweet Bon Mollë, LIRI – 100gr

0.89 
8.90  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14128-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Emri i Produktit: Sweet Bon Mollë 100g

Përbërës : Sheqer, glykoz, acid laktik, arome mollë, ngjyre.

Pesha neto: 100gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.1 kg