In Stock

Supe Perimesh, Bonafide – 60gr

0.64 
10.67  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 22110-10 Kategori: ,

Përshkrim

Supë e kthjellët e thatë me perime me makarona pa vezë.
Masën e qeses e hidhni në 1L ujë te vluar dhe zieni në temperaturë të ulët 5 minuta, duke e përzier herë pas here në tenxheren me kapak gjysmë të mbyllur.

VLERAT USHQYESE:

-Vlerat energjike

1330 kJ / 314 kcal

-Yndyrat

3.2 g / 1.9 g

-Karbohidratet

61.3 g / 6.53 g

-Proteinat

9,9 g

– Kripërat

15,83 g

Informacion shtesë

Peshë 0.06 kg