Ska në stok

Spec i Kuq i Shtypur, Besiana – 500gr

4.19 
8.38  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 22104-10 Kategori: ,

Përshkrim

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët në temperaturë dhome 20°C. Analizuar dhe testuar nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës dhe Agjencioni i Veterinarisë dhe Ushqimit të Kosovës.

Informacion shtesë

Peshë 0.5 kg