In Stock

Spec i Kuq i Shtypur, Besiana – 200gr

1.99 
9.95  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 22105-10 Kategori: ,

Përshkrim

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët në temperaturë dhome 20°C. Analizuar dhe testuar nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës dhe Agjencioni i Veterinarisë dhe Ushqimit të Kosovës.

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l