In Stock

Spec i Kuq i Shtypur, Besiana – 100gr

0.99 
9.90  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 22106-10 Kategori: ,

Përshkrim

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët në temperaturë dhome 20°C. Analizuar dhe testuar nga Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës dhe Agjencioni i Veterinarisë dhe Ushqimit të Kosovës.

Informacion shtesë

Peshë 0.1 kg