In Stock

Snacks Pule, Vipa - 27gr

0.50 
1.85  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 13119-10 Kategori: ,

Përshkrim

Bërë me përbërjen bazë të patates. Përgatitet me kujdes të veçantë, pa konservues dhe për t'i dhënë shije pulës së tymosur. Snacks janë një tjetër alternativë e shijshme për snacks dhe ushqime të tjera të kripura. Shije e parezistueshme!

Informacion shtesë

Peshë 0.27 kg