Ofertë!
Ska në stok

Skoki Flips me kikirikë, Minex – 70gr

0.55 
9.86 7.86  /kg


S’ka stok

Numri i artikullit: 21101-10 Kategori: ,

Përshkrim

Lënda bazë: Grizë misri, Grizë gruri, Yndyrë bimësh(palme), Kikirik 30% , Kripë kuzhine. Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.Info mbi alergjit: Ky produkt përmban gluten dhe kikirik. Data e përdorimit e shtypur në skaj të qesës.

Informacion shtesë

Peshë 0.07 kg