In Stock

Syrup Portokall, Eurofood - 1L

2.81 
2.81  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 20124-10 Kategori: ,

Përshkrim

Sirup nga portokalli dhe ekstraktet bimore posaqërisht të dizejnuara për pije joalkoolike.

Përmbajtj: sheqer, ujë, rregullues të thartirës, acid citric(E330), antioksidant, acid ascobic(E300), stabilizator (414), konzervues: K-sorbat dhe Na-benzoat, yndyrë bimore, aromë natyrale të portokallit, ngjyrë natyrore, beta karotin(E160).

Informacion shtesë

Peshë 1 kg