In Stock

Sirup Boronice, Eurofood - 1L

3.19 
3.19  /l

Ka stok

Numri i artikullit: 20123-10 Kategori: ,

Përshkrim

Shurup boronicë me ekstrakte bimore të zhvilluara posaçërisht për pije joalkoolike.

Përmbajtja: sheqer, ujë, lëng i koncentruar i boronicës, rregullues i aciditetit: acid citrik (E303), sorbat mbrojtës i kaliumit dhe benzoat natriumi, aromë natyrale e boronicës.

Informacion shtesë

Peshë 1 kg