Ska në stok

Shtrudell Mix, Liri - 120gr

1.39 
11.58  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 14102-10 Kategori: ,

Përshkrim

Inhaltsstoffe: Äpfel, Kirschen, Pflaumen, Weizenmehl, Zucker, gehärtetes Pflanzenfett, Molkenpulver, Lecithin, Aroma, frische Eier, Salz, Wasser.

Pesha Neto: 120gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.12 kg