In Stock

Shtrudel me vishnje dhe çokollatë , LIRI - 250g

1.89 
7.88  /kg

Numri i artikullit: 14177-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: qershi, çokollatë, miell gruri, sheqer, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, pluhur hirrë, lecithin, shije, vezë të freskëta, kripë, ujë.

Pesha neto: 150gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Informacion shtesë

Peshë 0.24 kg