In Stock

Shtrudel Kajsi, Liri - 240gr

1.89 
7.88  /kg

Numri i artikullit: 14176-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: kajsi, miell gruri, sheqer, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, pluhur hirrë, lecitinë, shije, vezë të freskëta, kripë, ujë.

Neto pesha: 240gr

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.24 kg