Ofertë!
In Stock

Shkopinj të Kripur, Minex – 200gr

0.95 
5.95 4.75  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 21104-10 Kategori: ,

Përshkrim

Lënda bazë: Miell gruri, yndyrë bimësh e hidrogjenizuar, preparat për ardhjen e brumit E503 rregullator thartirë E524, emulgator E471, kripë, lecitinë soje. Të ruhet në vend të thatë dhe të errët. Info mbi alergjitë: Ky product përmban sojë.

Informacion shtesë

Peshë 0.2 l