In Stock

Reçel Kajsie, Esse Mia - 400gr

3.27 
8.18  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 20140-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përmbajtja:

Kajsi, sheqer, pektin, acid citrik dhe konservues. Lënda e thatë: min. 67%

Informacion shtesë

Peshë 0.4 kg