In Stock

Çaj Shtogu, ADE – 30gr

4.79 
159.67  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 24106-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: 100 % Lule Shtogu (Sambucus nigra). Benefitet: Perdoret per dhimbjet e kyqeve, ne dhimbje dhe enjtje (inflamacionet), lulja e shtogut perdoret per sinuset e fryer, perdoret ne ftohje, grip, bronkitis, perdoret per diabet dhe kapsllëk.

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.

Përgatitja: Vendoseni një filter në 200ml ujë të vluar, prisni 4-5 min, pastaj largojeni filterin dhe konsumojeni.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg