In Stock

Çaj nga rrënjë të mellagës së bardhë, Bliff - 100gr

7.89 
78.90  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 18109-10 Kategori: ,

Përshkrim

Ky produkt është vendor, i kultivuar në parcelat e çertifikuara organike të kompanisë Agroproduct sh.p.k. të aprovuara nga trupa çertifikuese Albinspect- Bio inspecta.

E veçantë e produkteve tona është përcjellja zingjir nga kultivimi deri në përpunim final, duke ruajtur shijen, dhe cilësine natyrale.

Pergaditja: 6-12 minuta e zieni ne uje, e leni te ftohet dhe e pini 2 deri ne 3 her ne dite.

Informacion shtesë

Peshë 0.100 kg