In Stock

Çaj Pjeshkë & Kajsi, Bliff - 30gr

2.69 
89.67  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 18103-10 Kategori: ,

Përshkrim

E veçantë e “Pjeshkë & Kajsi” është se ky çaj përdoret edhe si çaj i ftohtë, pergaditet në të njejtën mënyrë si llojet e tjera të çajrave, vendoset në frigorifer dhe pastaj shërbehet me akuj, limon dhe gjethe mente.

Një zgjedhje e veçantë e bimëve ekologjike me një aromë të pastër.

Përbërsit: pjeshkë, kajsi, hibiskus, kaçë, ananas, petale lule dielli, aromë natyrale.

Një pako (15 filtera x 2 gr). Vendoseni qesen e filterit në një filxhan prej 2dl ujë të vluar, lëreni qesen e filterit 4-5min. Kënaquni me shijen e bimëve natyrore.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg