In Stock

Çaj Mollë e Egër , ADE – 30gr

2.29 
76.33  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 24104-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: 100 % frut molle e egër (Malus Sylvestris) Benefitet: Forcues i imunitetit, lufton gjakun e lartë dhe presionin, e dobishme për kockat dhe pjesët e tjera të trupit, burim i mirë i vitaminës A, shëron plagët.

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.

Përgatitja: Vendoseni një filter në 200ml ujë të vluar, prisni 5-10 min, pastaj largojeni filterin dhe konsumojeni.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg