In Stock

Çaj Melisë, ADE - 30gr

2.50 
83.33  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 24102-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: 100 % gjethe melise (Melissa officinalis) Benefitet: Mund te ndihmoje ne lehtesimin e stresit,mund te ndihemoje ne uljen e ankthit, mund te ndihëmojë ne lehtesimin e pagjumsise dhe çrregullimeve te tjera te gjumit, mund të ndihëmojë në lehtësimin e dhimbjeve të kokës, mund të ndihëmojë në zvogëlimin e dhimbjeve menstruale.

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.

Përgatitja: Vendoseni një filter në 200ml ujë të vluar, prisni 5-10 min, pastaj largojeni filterin dhe konsumojeni.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg