In Stock

Ҫaj Kaçe, ADE - 30gr

2.39 
79.67  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 24103-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: 100 % frut kaçe (Rosa Canina) Benefitet: Ndihëmon në sistemin imunitar,qetësues për djegie nga dielli dhe nga aknet, ndikon në zvogëlimin e inflamacionit të kyqeve, ilaq për artritin rheumatoid.

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.

Përgatitja: Vendoseni një filter në 200ml ujë të vluar, prisni 5-10 min, pastaj largojeni filterin dhe konsumojeni.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg