In Stock

Ҫaj i Gjelbërt, ADE - 30gr

2.50 
83.33  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 24107-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: 100 % gjethe çaji. Benefitet: Rrit nivelet e energjisë, ulë kolesterolin, ndikon në humbjen e peshës, trajton gjendjet e lëkurës, përmirëson artritin duke zvogëluar inflamacionin.

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.

Përgatitja: Vendoseni një filter në 200ml ujë të vluar, prisni 5-10 min, pastaj largojeni filterin dhe konsumojeni.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg