In Stock

Çaj Hibiskus, Bliff - 30gr

2.48 
82.67  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 18107-10 Kategori: ,

Përshkrim

Çaj Hibiskus është produkt organik, i aprovuar nga trupa çertifikuese Albinspect - Bio.inspecta.

Një pako (15 filtera x 2 gr). Vendoseni qesen e filterit në një filxhan prej 2dl ujë të vluar, lëreni qesen e filterit 4-5min. Kënaquni me shijen e bimëve natyrore.

Shërbehuni me një filxhan çaj hibiskus dhe lërini të gjitha ato vitamina C t’i japin sistemit tuaj imunitar një nxitje të nevojshme.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg