In Stock

Çaj Hibiskus, ADE - 30gr

2.80 
93.33  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 24105-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: 100 % Lule Hibiskusi (Hibiscus L). Benefitet: Mund të ndihëmojë në uljen e presionit të gjakut, mund të ndihëmojë në uljen e niveleve të yndyrës në gjak, mund të përmirësojë shëndetin e mëlçisë, mund të nxisë humbjen e peshës, përmban përbërës që mund të ndihëmojë në parandalimin e kancerit, mund të ndihëmojë në luftimin e bakterieve.

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.

Përgatitja: Vendoseni një filter në 200ml ujë të vluar, prisni 4-5 min, pastaj largojeni filterin dhe konsumojeni.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg