In Stock

Çaj Bliri, ADE - 30gr

2.99 
99.67  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 24101-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: 100 % gjethe bliri (Tilia cordata) Benefitet: Mund te ndihemoje ne luftimin e inflamacioneve, mund te ndihmoje ne gjumin tuaj, qeteson aparatin tretes, zvogelon problemet me stomakun, lehteson ankthin, mund te ndihemoj ne trajtimin e hipertensionit.

Të ruhet në vend të thatë dhe të errët.

Përgatitja: Vendoseni një filter në 200ml ujë të vluar, prisni 5-10 min, pastaj largojeni filterin dhe konsumojeni.

Informacion shtesë

Peshë 0.030 kg