Ska në stok

Llokum me ara, Kuti metali, LIRI - 310g

8.09 
24.52  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 14194-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërës:: Sheqer, nisheste misri, limontos (E 330), arra, uji, arome.

Kushtet e ruajtjës:: Ruani në një vend të errët dhe të thatë.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet të konsumohet nga persona që janë alergjikë ndaj përbërësve të përmendur dhe që vuajnë nga diabeti mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.33 kg