Ska në stok

Praline Portokall, LIRI – 250gr

1.99 
7.96  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 14109-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: sheqer, shurup glukoze, ujë, yndyrë bimore të hidrogjenizuar, pluhur kakao me pak yndyrë, sorbitol, lecitinë, qumësht pluhur, pluhur hirrë, acid citrik, shije, ngjyrë.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

 

Informacion shtesë

Peshë 0.25 kg