In Stock

Poco Biskota, Liri – 154gr

1.50 
9.74  /kg

Numri i artikullit: 14184-10 Kategori: ,

Përshkrim

Emri i produktit: POCO 154 gr.

Përbërës : Miell gruri, yndre te hidrogjenizuar bimore, sheqer, dekstoze, hirre pluhur, kakao pluhur, miell soje, emulgator: lecitin E 322, adetiv per shtimin e brumit E 500, kripe, arome.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.154 kg