Ofertë!
In Stock

Smoki Akrep, Pi&Ki – 25gr

0.31 
16.00 12.40  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 12116-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërsit: Grizë misri, vaj bimor (palme), kikirikë 30%, kripë kuzhine.

Alergjenët: Ky produkt përmban kikirikë dhe gluten.

Të ruhet në vend të thatë, të freskët dhe të errët.

Vendi i origjinës: Kosovë.

Afati i përdorimit: Shiqo në paketim.

Pesha neto:

Çertifikuar nga: TUV Nord me ISO 22000:2005 sistemi i menaxhimit të sigurisë ushqimore.

Informacion shtesë

Peshë 0.025 kg