In Stock

Party Crackers, Pi&Ki – 170gr

0.69 
4.06  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 12121-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmbajtja: Miell gruri, vaj luledielli, yndyrë bimore (palme), sheqer, shurup glukoze, ekstrakt malte, fara të susamit, produkt hirre, lecitinë soje, niseshte, kripë, pluhur për pjekje, amonium bikarbonat, enzimë, rregullues aciditeti: SAPP, SMS, acid citrik; erëza.

Produkti përmban gluten, sojë, susam, hirrë.

Vendi i origjinës: Kosovë.

Ruani në një vend të ftohtë dhe të thatë.

Afati i përdorimit: Shiqo në paketim.

Pesha neto:

Çertifikuar nga: TUV Nord me ISO 22000:2005 sistemi i menaxhimit të sigurisë ushqimore.

Informacion shtesë

Peshë 0.17 kg