Ofertë!
In Stock

Pjekurina Fish, Pi&Ki – 170gr

0.87 
6.41 5.12  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 12123-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmbajtja: Miell gruri, yndyrë bimore (palme), sheqer, sirup invert, ekstrakt malte, lecitinë soje, kripë, niseshte, pluhur për pjekje, amonium bikarbonat, enzime, aromë, rregullues aciditeti: SAPP, SMS.

Alergjenët: grurë (gluten), sojë.

Vendi i origjinës: Kosovë.

Ruani në një vend të ftohtë dhe të thatë.

Afati i përdorimit: Shiqo në paketim.

Pesha neto:

Çertifikuar nga: TUV Nord me ISO 22000:2005 sistemi i menaxhimit të sigurisë ushqimore.

Informacion shtesë

Peshë 0.17 kg