Ofertë!
In Stock

Kikirike me Levozhge, Pi&Ki – 180gr

0.63 
4.39 3.50  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 12107-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: Kikirikë, kripë, miell gruri.

Vendi i origjinës: Argjentinë

Alergjenët: Kikiriku, përmban gluten (mielli grurit).

Paketuar në mënyrë të sigurtë.

Të ruhet në vende të thata dhe të freskëta, larg nga rrezet e diellit dhe aromat e forta, për një produkt në kushte optimale.

Kujdes: I ndaluar për fëmijët deri në moshën 3 vjeqare.

Afati i përdorimit: shiqo në paketim.

Çertifikuar nga: TUV Nord me ISO 22000:2005 sistemi i menaxhimit të sigurisë ushqimore.

Informacion shtesë

Peshë 0.18 kg