Ofertë!
In Stock

Kikirik i Fërguar, Pi&Ki – 400gr

1.28 
4.00 3.20  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 12101-10 Kategori: ,

Përshkrim

Përbërësit: Kikirikë , kripë, vaj bimor (palme).

Vendi i origjinës: Argjentinë

Alergjenet: Kikiriku.

Paketuar në mënyrë të sigurtë.

Të ruhet në vende të thata dhe të freskëta, larg nga rrezet e diellit dhe aromat e forta, për një produkt në kushte optimale.

Kujdes: I ndaluar për fëmijët deri në moshën 3 vjeqare.

Afati i përdorimit: shiqo në paketim.

Vendi i origjinës

Çertifikuar nga: TUV Nord me ISO 22000:2005 sistemi i menaxhimit të sigurisë ushqimore.

Informacion shtesë

Peshë 0.4 kg