In Stock

Biskota Macine, Pi&Ki – 300gr

1.19 
3.97  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 12118-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmbajtja: Miell gruri, yndyrë bimore (palme), sheqer, shurup glukoze, ekstrakt malte, lecitinë soje, kripë, pluhur për pjekje, amonium bikarbonat, aromë.

Alergjenët: grurë (gluten), sojë.

Vendi i origjinës: Kosovë.

Të ruhet në vende të freskëta dhe të thata.

Afati i skadimit shiqo në paketim.

Pesha neto:

Çertifikuar nga: TUV Nord me ISO 22000:2005 sistemi i menaxhimit të sigurisë ushqimore

Informacion shtesë

Peshë 0.3 kg