In Stock

Patate të skuqura me aromë, Grill Chips, Vipa - 140gr

0.99 
7.07  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 13120-10 Kategori: ,

Përshkrim

Duke përzgjedhur me kujdes vetëm patate cilësore. I përpunuar pa konservues, ku ruhet shija natyrale e patateve. Skuqen me kujdes të veçantë dhe shtohen në shijen e vërtetë të BBQ-së. Shije e parezistueshme!

Informacion shtesë

Peshë 0.140 kg