Ska në stok

Nuttino Wafer, Minex – 315gr

1.29 
4.10  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 21110-10 Kategori: ,

Përshkrim

Wafers I mbushur me krem lajthie dhe vanile.
Perberesit :75% krem lajthi dhe vanilje, sheqer pluhur,yndyre bimore(palme),kakao pluhur,qumesht pluhur, niseshte misri, pluhur per pjekje ,arome vanile, lajthi(3%) , emulsifikues :Sojalecitine. Perbersit e wafersit:miell gruri,miell soje pa yndyre vaj luledielli,sode buke,ammonium bikarbonat,soja lecitine,kripe. Alergji info:ky produkt permban : gluten lajthi,soje,qumesht dhe gjithashtu mund te permbaj gjurme te kikirikut.Te ruhet ne vend te thate te ftohte.

Informacion shtesë

Peshë 0.315 kg