Ofertë!
In Stock

Miell-Karramel, Mix për trileqe - 1.6kg

7.90 
6.19 4.94  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 14197-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përbërës:miell gruri,sheqer,nisheste,dekstroze,adetiv për shtimin e brumit,arome,shurup glukoze,agjent xhelifikues,acid citric.

Pesha neto: 1600g

Qëndrueshmëria: shih paketimin

Kushtet e ruajtjës:: Ruani në një vend të errët dhe të thatë.

Përgatiteni para përdorimit: Produkt i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet të konsumohet nga persona që janë alergjikë ndaj përbërësve të përmendur dhe që vuajnë nga diabeti mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 1.6 kg