Ska në stok

Mini Llokum, LIRI – 550gr

4.09 
7.44  /kg

S’ka stok

Numri i artikullit: 14163-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Emri i produktit: Mini llokum 550gr

Përbërës : Sheqer, nisheste misri, limontos (E 330) arra, uj, arome.

Kushtet e ruajtjës: Ruhet ne vend te erret dhe te thate.

Mënyra e përgatitjes para përdorimit: Produkti i gatshëm për përdorim.

Kujdes: Produkti nuk duhet te përdoret nga njerëzit te cilët janë alergjik ndaj përbërsave dhe me diabetes mellitus.

Informacion shtesë

Peshë 0.55 kg