In Stock

Marmelate Vishnje, Eurofood - 880gr

2.50 
2.84  /kg

Ka stok

Numri i artikullit: 20121-10 Kategori: , ,

Përshkrim

Përmbajtja:

Vishnje, sheqer, pektinë, acid limoni dhe konservans. Materie e thatë: 67%.

Informacion shtesë

Peshë 0.88 kg